Hakkımızda


Derin Ambalaj 2006 yılından itibaren; Koli ve kutu sektöründe, uzun yılların tecrübesiyle, sektörün önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir. Firmamız günümüzde ileri teknoloji makine parkuru ile ayrım yapmaksızın oluklu mukavva sektöründe hizmet vermektedir. Bu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

Derin Ambalaj olarak müşterilerimizin ürünlerine uygun kalitede ve ekonomik fiyatlarımız yanı sıra vermiş olduğumuz hızlı hizmetle güvenlerini kazanmış ve müşterilerimizin desteğini alarak makine parkurumuza artırmaya yönelik yatırımlara hız vermiş bulunmaktayız.

Yüksek kar gütmek yerine süreklilik ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyen Derin ambalaj; bu ilkesini muhafaza etmekte kararlılığını sürdürmektedir.

İstenilen Ebat, Tarz, Renk ve Adetlerde; Oluklu Mukavva Koli ve Kutu, Ofset Koli ve Kutu, her model fantezi özel kesimli kutu, baskılı veya baskısız olarak imalatını yapmaktayız.

Misyonumuz


Müşterilerimizin taleplerini belirlenen şartlarda karşılayan, zamanı ve kaynakları doğru kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin artmasını sağlayan, yaptığımız sözleşmelerde yasalara uymayı, dürüstlük ve hakkaniyet ilkelerini ön planda tutan, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün daha çok çabalayan firma olmaktır.

Vizyonumuz


Entegre tesisleri ile yurtiçi ve yurtdışında sektöre yön veren, marka bilinirliğini arttıran, sürdürülebilirlik ilkesini benimsemiş lider bir kuruluş ve küresel marka olmaktır.

Değerlerimiz


  1. Dürüst olmak,
  2. Hukuka saygılı olmak,
  3. Huzurlu çalışma ortamını sağlamak,
  4. Bilgiyi elde etme, kullanma ve koruma konusunda duyarlılık,
  5. Çevreye duyarlılık,
  6. Etik kurallar ve çalışma ilkeleri tanımlamasının net olması,
  7. Çalışanların uyulması gereken kurallara uyması,
  8. Çıkar çatışmasının önüne geçilmesi,
  9. Topluma ve paydaşlara değer katmak,
  10. İşyerinde yaşama saygılı olmaktır.

Bilgi Talep Formu


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?